Cura 4.0 - en to nl_NL translation catalogue (39 entries)

[ctx: machine_settings description]
en: Machine specific settings
nl_NL: Instellingen van de machine

[ctx: extruder_nr description]
en: The extruder train used for printing. This is used in multi-extrusion.
nl_NL: De extruder train die voor het printen wordt gebruikt. Deze wordt gebruikt in meervoudige doorvoer.

[ctx: machine_nozzle_id label]
en: Nozzle ID
nl_NL: Nozzle-ID

[ctx: machine_nozzle_id description]
en: The nozzle ID for an extruder train, such as "AA 0.4" and "BB 0.8".
nl_NL: De nozzle-ID voor een extruder train, bijvoorbeeld "AA 0.4" en "BB 0.8".

[ctx: machine_nozzle_size label]
en: Nozzle Diameter
nl_NL: Nozzlediameter

[ctx: machine_nozzle_size description]
en: The inner diameter of the nozzle. Change this setting when using a non-standard nozzle size.
nl_NL: De binnendiameter van de nozzle. Verander deze instelling wanneer u een nozzle gebruikt die geen standaard formaat heeft.

[ctx: machine_nozzle_offset_x label]
en: Nozzle X Offset
nl_NL: X-Offset Nozzle

[ctx: machine_nozzle_offset_x description]
en: The x-coordinate of the offset of the nozzle.
nl_NL: De X-coördinaat van de offset van de nozzle.

[ctx: machine_nozzle_offset_y label]
en: Nozzle Y Offset
nl_NL: Y-Offset Nozzle

[ctx: machine_nozzle_offset_y description]
en: The y-coordinate of the offset of the nozzle.
nl_NL: De Y-coördinaat van de offset van de nozzle.

[ctx: machine_extruder_start_code label]
en: Extruder Start G-Code
nl_NL: Start-G-code van Extruder

[ctx: machine_extruder_start_code description]
en: Start g-code to execute when switching to this extruder.
nl_NL: Start-g-code die wordt uitgevoerd wanneer naar deze extruder wordt gewisseld.

[ctx: machine_extruder_start_pos_abs label]
en: Extruder Start Position Absolute
nl_NL: Absolute Startpositie Extruder

[ctx: machine_extruder_start_pos_abs description]
en: Make the extruder starting position absolute rather than relative to the last-known location of the head.
nl_NL: Maak van de startpositie van de extruder de absolute startpositie, in plaats van de relatieve startpositie ten opzichte van de laatst bekende locatie van de printkop.

[ctx: machine_extruder_start_pos_x label]
en: Extruder Start Position X
nl_NL: X-startpositie Extruder

[ctx: machine_extruder_start_pos_x description]
en: The x-coordinate of the starting position when turning the extruder on.
nl_NL: De X-coördinaat van de startpositie wanneer de extruder wordt ingeschakeld.

[ctx: machine_extruder_start_pos_y label]
en: Extruder Start Position Y
nl_NL: Y-startpositie Extruder

[ctx: machine_extruder_start_pos_y description]
en: The y-coordinate of the starting position when turning the extruder on.
nl_NL: De Y-coördinaat van de startpositie wanneer de extruder wordt ingeschakeld.

[ctx: machine_extruder_end_code label]
en: Extruder End G-Code
nl_NL: Eind-G-code van Extruder

[ctx: machine_extruder_end_code description]
en: End g-code to execute when switching away from this extruder.
nl_NL: Eind-g-code die wordt uitgevoerd wanneer naar een andere extruder wordt gewisseld.

[ctx: machine_extruder_end_pos_abs label]
en: Extruder End Position Absolute
nl_NL: Absolute Eindpositie Extruder

[ctx: machine_extruder_end_pos_abs description]
en: Make the extruder ending position absolute rather than relative to the last-known location of the head.
nl_NL: Maak van de eindpositie van de extruder de absolute eindpositie, in plaats van de relatieve eindpositie ten opzichte van de laatst bekende locatie van de printkop.

[ctx: machine_extruder_end_pos_x label]
en: Extruder End Position X
nl_NL: X-eindpositie Extruder

[ctx: machine_extruder_end_pos_x description]
en: The x-coordinate of the ending position when turning the extruder off.
nl_NL: De X-coördinaat van de eindpositie wanneer de extruder wordt uitgeschakeld.

[ctx: machine_extruder_end_pos_y label]
en: Extruder End Position Y
nl_NL: Y-eindpositie Extruder

[ctx: machine_extruder_end_pos_y description]
en: The y-coordinate of the ending position when turning the extruder off.
nl_NL: De Y-coördinaat van de eindpositie wanneer de extruder wordt uitgeschakeld.

[ctx: extruder_prime_pos_z label]
en: Extruder Prime Z Position
nl_NL: Z-positie voor Primen Extruder

[ctx: extruder_prime_pos_z description]
en: The Z coordinate of the position where the nozzle primes at the start of printing.
nl_NL: De Z-coördinaat van de positie waar filament in de nozzle wordt teruggeduwd aan het begin van het printen.

[ctx: machine_extruder_cooling_fan_number label]
en: Extruder Print Cooling Fan
nl_NL: Printkoelventilator van extruder

[ctx: machine_extruder_cooling_fan_number description]
en: The number of the print cooling fan associated with this extruder. Only change this from the default value of 0 when you have a different print cooling fan for each extruder.
nl_NL: Het nummer van de bij deze extruder behorende printkoelventilator. Verander de standaardwaarde 0 alleen als u voor elke extruder een andere printkoelventilator hebt.

[ctx: platform_adhesion label]
en: Build Plate Adhesion
nl_NL: Hechting aan Platform

[ctx: platform_adhesion description]
en: Adhesion
nl_NL: Hechting

[ctx: extruder_prime_pos_x label]
en: Extruder Prime X Position
nl_NL: X-positie voor Primen Extruder

[ctx: extruder_prime_pos_x description]
en: The X coordinate of the position where the nozzle primes at the start of printing.
nl_NL: De X-coördinaat van de positie waar filament in de nozzle wordt geprimed aan het begin van het printen.

[ctx: extruder_prime_pos_y label]
en: Extruder Prime Y Position
nl_NL: Y-positie voor Primen Extruder

[ctx: extruder_prime_pos_y description]
en: The Y coordinate of the position where the nozzle primes at the start of printing.
nl_NL: De Y-coördinaat van de positie waar filament in de nozzle wordt geprimed aan het begin van het printen.

[ctx: material label]
en: Material
nl_NL: Materiaal

[ctx: material description]
en: Material
nl_NL: Materiaal

[ctx: material_diameter description]
en: Adjusts the diameter of the filament used. Match this value with the diameter of the used filament.
nl_NL: Bepaalt de diameter van het gebruikte filament. Pas deze waarde aan de diameter van het gebruikte filament aan.
