Uranium 4.0 - en to nl_NL translation catalogue (154 entries)

[ctx: @item:inmenu]
en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

[ctx: @item:inlistbox]
en: STL File
nl_NL: STL-bestand

[ctx: @item:inlistbox]
en: Wavefront OBJ File
nl_NL: Wavefront OBJ-bestand

[ctx: @error:not supported]
en: OBJWriter does not support non-text mode.
nl_NL: OBJWriter ondersteunt geen non-tekstmodus.

[ctx: @error:no mesh]
en: There is no mesh to write.
nl_NL: Er is geen raster om te schrijven.

[ctx: @item:inlistbox]
en: STL File (ASCII)
nl_NL: STL-bestand (ASCII)

[ctx: @item:inlistbox]
en: STL File (Binary)
nl_NL: STL-bestand (binair)

[ctx: @error:not supported]
en: Unsupported output mode writing STL to stream.
nl_NL: Niet-ondersteunde uitvoermodus bij het schrijven van STL naar stream.

[ctx: @info]
en: Could not access update information.
nl_NL: Geen toegang tot update-informatie.

[ctx: @info:title]
en: Version Upgrade
nl_NL: Versie-upgrade

[ctx: @info]
en: The version you are using does not support checking for updates.
nl_NL: Het controleren op updates wordt in de door u gebruikte versie niet ondersteund.

[ctx: @info:title]
en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

[ctx: @info]
en: An error occurred while checking for updates.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren op updates.

[ctx: @info:title]
en: Error
nl_NL: Fout

[ctx: @info]
en: No new version was found.
nl_NL: Er is geen nieuwe versie gevonden.

[ctx: @info:status]
en: {application_name} {version_number} is available!
nl_NL: {application_name} {version_number} is beschikbaar!

[ctx: @info:status]
en: {application_name} {version_number} provides a better and more reliable printing experience.
nl_NL: {application_name} {version_number} biedt een betere en betrouwbaardere printervaring.

[ctx: @action:button]
en: Download
nl_NL: Downloaden

[ctx: @action:button]
en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

[ctx: @item:inmenu]
en: Update Checker
nl_NL: Updatecontrole

[ctx: @item:inmenu]
en: Check for Updates
nl_NL: Controleren op Updates

[ctx: @item:inmenu]
en: Local File
nl_NL: Lokaal Bestand

[ctx: @action:button Preceded by 'Ready to'.]
en: Save to File
nl_NL: Opslaan als bestand

[ctx: @info:tooltip]
en: Save to File
nl_NL: Opslaan als Bestand

[ctx: @title:window]
en: Save to File
nl_NL: Opslaan als Bestand

[ctx: @info:warning]
en: There are no file types available to write with!
nl_NL: Er zijn geen bestandstypen beschikbaar om te schrijven!

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
nl_NL: Het Bestand Bestaat Al

[ctx: @label Don't translate the XML tag <filename>!]
en: The file <filename>{0}</filename> already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl_NL: Het bestand <filename>{0}</filename> bestaat al. Weet u zeker dat u dit bestand wilt overschrijven?

[ctx: @info:progress Don't translate the XML tags <filename>!]
en: Saving to <filename>{0}</filename>
nl_NL: Opslaan als <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:title]
en: Saving
nl_NL: Opslaan

[ctx: @info:status Don't translate the XML tags <filename>!]
en: Permission denied when trying to save <filename>{0}</filename>
nl_NL: Toegang geweigerd tijdens opslaan als <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:status Don't translate the XML tags <filename> or <message>!]
en: Could not save to <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>
nl_NL: Kan niet opslaan als <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>

[ctx: @info:status Don't translate the XML tags <filename>!]
en: Saved to <filename>{0}</filename>
nl_NL: Opgeslagen als <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:title]
en: File Saved
nl_NL: Bestand opgeslagen

[ctx: @action:button]
en: Open Folder
nl_NL: Map Openen

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the folder containing the file
nl_NL: De map met het bestand openen

[ctx: @info:status]
en: Something went wrong saving to <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan naar <filename>{0}</filename>: <message>{1}</message>

[ctx: @label]
en: Scale
nl_NL: Schalen

[ctx: @info:tooltip]
en: Scale Model
nl_NL: Model Schalen

[ctx: @action:button]
en: Move
nl_NL: Verplaatsen

[ctx: @info:tooltip]
en: Move Model
nl_NL: Model Verplaatsen

[ctx: @label]
en: Rotate
nl_NL: Roteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate Model
nl_NL: Model Roteren

[ctx: @label]
en: Laying object flat on buildplate...
nl_NL: Object plat op platform plaatsen...

[ctx: @title]
en: Object Rotation
nl_NL: Objectrotatie

[ctx: @label]
en: Mirror
nl_NL: Spiegelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Mirror Model
nl_NL: Model Spiegelen

[ctx: @info:status]
en: Your configuration seems to be corrupt. Something seems to be wrong with the following profiles:
    - {profiles}
    Would you like to reset to factory defaults?
nl_NL: Uw configuratie is mogelijk beschadigd. Er lijkt een probleem te zijn met de volgende profielen:
    - {profiles}
    Wilt u de standaardinstellingen herstellen?

[ctx: @info:status]
en: Your configuration seems to be corrupt.
nl_NL: Uw configuratie is mogelijk beschadigd.

[ctx: @info:title]
en: Configuration errors
nl_NL: Configuratiefouten

[ctx: @info:button]
en: Reset your configuration to factory defaults.
nl_NL: Herstel uw configuratie naar de standaardinstellingen.

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Supported Types ({0})
nl_NL: Alle Ondersteunde Typen ({0})

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Files (*)
nl_NL: Alle Bestanden (*)

[ctx: @error:uninstall]
en: There were some errors uninstalling the following packages:
    {packages}
nl_NL: Er zijn fouten opgetreden bij het deïnstalleren van de volgende packages:
    {packages}

[ctx: @info:title]
en: Uninstalling errors
nl_NL: Fouten bij het de-installeren

[ctx: @error:update]
en: There was an error uninstalling the package {package} before installing new version:
    {error}.
    Please try to upgrade again later.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het deïnstalleren van de package {package} vóór installatie van de nieuwe versie:
    {error}.
    Probeer de upgrade later opnieuw uit te voeren.

[ctx: @info:title]
en: Updating error
nl_NL: Fout bij het bijwerken

[ctx: @label Short days-hours-minutes format. {0} is days, {1} is hours, {2} is minutes]
en: {0:0>2}d {1:0>2}h {2:0>2}min
nl_NL: {0:0>2}d {1:0>2}u {2:0>2}min

[ctx: @label Short hours-minutes format. {0} is hours, {1} is minutes]
en: {0:0>2}h {1:0>2}min
nl_NL: {0:0>2}u {1:0>2}min

[ctx: @label Long duration format. {0} is days]
en: {0} day | {0} days
nl_NL[0]: {0} dag
nl_NL[1]: {0} dagen

[ctx: @label Long duration format. {0} is hours]
en: {0} hour | {0} hours
nl_NL[0]: {0} uur
nl_NL[1]: {0} uur

[ctx: @label Long duration format. {0} is minutes]
en: {0} minute | {0} minutes
nl_NL[0]: {0} minuut
nl_NL[1]: {0} minuten

[ctx: @info:progress]
en: Loading plugins...
nl_NL: Invoegtoepassingen laden...

[ctx: @info:progress]
en: Updating configuration...
nl_NL: Configuratie bijwerken...

[ctx: @info:progress]
en: Loading preferences...
nl_NL: Voorkeuren laden...

[ctx: @info:status]
en: Auto scaled object to {0}% of original size
nl_NL: Het object is automatisch geschaald naar {0}% van het oorspronkelijke formaat

[ctx: @info:title]
en: Scaling Object
nl_NL: Object schalen

[ctx: @info:status]
en: The plugin has been installed.
    Please re-start the application to activate the plugin.
nl_NL: De invoegtoepassing is geïnstalleerd.
    Start de toepassing opnieuw om de invoegtoepassing te activeren.

[ctx: @info:status]
en: The plugin has been removed.
    Please restart {0} to finish uninstall.
nl_NL: De invoegtoepassing is verwijderd.
    Start {0} opnieuw om het verwijderen te voltooien.

[ctx: @info:version-upgrade]
en: A configuration from an older version of {0} was imported.
nl_NL: Er is een configuratie van een oudere versie van {0} geïmporteerd.

[ctx: @message]
en: Failed to Initialize OpenGL
nl_NL: Kan OpenGL niet initialiseren

[ctx: Critical OpenGL Extensions Missing]
en: Critical OpenGL extensions are missing. This program requires support for Framebuffer Objects. Please check your video card drivers.
nl_NL: Er ontbreken essentiële OpenGL-extensies. Voor dit programma is ondersteuning voor Framebuffer-objecten vereist. Controleer het stuurprogramma voor uw videokaart.

[ctx: @action:button]
en: Reset
nl_NL: Herstellen

[ctx: @info:status]
en: Your configuration seems to be corrupt. Something seems to be wrong with the following profiles:
    - {profiles}
     Would you like to reset to factory defaults? Reset will remove all your current printers and profiles.
nl_NL: Uw configuratie is mogelijk beschadigd. Er lijkt een probleem te zijn met de volgende profielen:
    - {profiles}
     Wilt u de standaardinstellingen herstellen? Hiermee worden al uw huidige printers en profielen gewist.

[ctx: @title:window]
en: Reset to factory
nl_NL: Herstellen naar fabrieksinstellingen

[ctx: @label]
en: Reset will remove all your current printers and profiles! Are you sure you want to reset?
nl_NL: Als u de instellingen herstelt, worden alle huidige printers en profielen verwijderd. Weet u zeker dat u de instellingen wilt herstellen?

[ctx: @info]
en: Would you like to reload {filename}?
nl_NL: Wilt u {filename} opnieuw laden?

[ctx: @info:title]
en: File has been modified
nl_NL: Het bestand is gewijzigd

[ctx: @action:button]
en: Reload
nl_NL: Opnieuw laden

[ctx: @action:description]
en: This will trigger the modified files to reload from disk.
nl_NL: Hiermee wordt het opnieuw laden van de bestanden vanaf de schijf geactiveerd.

[ctx: @info:status Don't translate the XML tag <filename>!]
en: Cannot open files of the type of <filename>{0}</filename>
nl_NL: Kan geen bestanden openen van het type <filename>{0}</filename>

[ctx: @info:title]
en: Invalid File
nl_NL: Ongeldig bestand

[ctx: @info:status Don't translate the XML tag <filename>!]
en: Failed to load <filename>{0}</filename>
nl_NL: Kan <filename>{0}</filename> niet laden

[ctx: @info:title]
en: Loading
nl_NL: Laden

[ctx: @option:check]
en: Snap Scaling
nl_NL: Schalen in Stappen

[ctx: @option:check]
en: Uniform Scaling
nl_NL: Uniform Schalen

[ctx: @option:check]
en: Lock Model
nl_NL: Model vergrendelen

[ctx: @action:button]
en: Lay flat
nl_NL: Plat neerleggen

[ctx: @action:checkbox]
en: Snap Rotation
nl_NL: Roteren in Stappen

[ctx: @title:tab]
en: Plugins
nl_NL: Invoegtoepassingen

[ctx: @action:button]
en: Install new plugin
nl_NL: Nieuwe invoegtoepassing installeren

[ctx: @label]
en: You will need to restart the application before changes in plugins have effect.
nl_NL: U moet de toepassing opnieuw starten voordat wijzigingen in invoegtoepassingen van kracht worden.

[ctx: @label]
en: This plugin is required for the application to run.
nl_NL: Voor het uitvoeren van de toepassing is deze invoegtoepassing vereist.

[ctx: @window:title]
en: Install Plugin
nl_NL: Invoegtoepassing installeren

[ctx: @title:window]
en: Open file(s)
nl_NL: Bestand(en) openen

[ctx: @label]
en: No text available
nl_NL: Geen tekst beschikbaar

[ctx: @title:window]
en: About %1
nl_NL: Over %1

[ctx: @label]
en: Author:
nl_NL: Auteur:

[ctx: @label]
en: Version:
nl_NL: Versie:

[ctx: @action:button]
en: Close
nl_NL: Sluiten

[ctx: @title:window]
en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

[ctx: @action:button]
en: Defaults
nl_NL: Standaardwaarden

[ctx: @title:tab]
en: General
nl_NL: Algemeen

[ctx: @title:tab]
en: Settings
nl_NL: Instellingen

[ctx: @title:window]
en: Rename
nl_NL: Hernoemen

[ctx: @info]
en: Please provide a new name.
nl_NL: Geef een nieuwe naam op.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl_NL: Annuleren

[ctx: @item:tooltip]
en: This setting has been hidden by the active machine and will not be visible.
nl_NL: Deze instelling is door de actieve machine verborgen en wordt niet zichtbaar.

[ctx: @item:tooltip %1 is list of setting names]
en: This setting has been hidden by the value of %1. Change the value of that setting to make this setting visible. | This setting has been hidden by the values of %1. Change the values of those settings to make this setting visible.
nl_NL[0]: Deze instelling is verborgen vanwege de waarde van %1. Wijzig de waarde van die instelling om deze instelling zichtbaar te maken.
nl_NL[1]: Deze instelling is verborgen vanwege de waarden van %1. Wijzig de waarden van die instellingen om deze instelling zichtbaar te maken.

[ctx: @title:window]
en: Confirm Remove
nl_NL: Verwijderen Bevestigen

[ctx: @label (%1 is object name)]
en: Are you sure you wish to remove %1? This cannot be undone!
nl_NL: Weet u zeker dat u %1 wilt verwijderen? Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

[ctx: @action:button]
en: Back
nl_NL: Terug

[ctx: @action:button]
en: Finish
nl_NL: Voltooien

[ctx: @action:button]
en: Next
nl_NL: Volgende

[ctx: description]
en: Example extension to instruct people on how to create Uranium extensions.
nl_NL: Voorbeeldextensie om gebruikers te tonen hoe Uranium-extensies worden gemaakt.

[ctx: name]
en: Example Extension
nl_NL: Voorbeeldextensie

[ctx: description]
en: Provides a simple solid mesh view.
nl_NL: Biedt een eenvoudige, solide rasterweergave.

[ctx: name]
en: Simple View
nl_NL: Eenvoudige Weergave

[ctx: description]
en: Outputs log information to a file in your settings folder.
nl_NL: Voert logboekinformatie uit naar een bestand in de instellingenmap.

[ctx: name]
en: File Logger
nl_NL: Bestandenlogger

[ctx: description]
en: Provides support for reading STL files.
nl_NL: Biedt ondersteuning voor het lezen van STL-bestanden.

[ctx: name]
en: STL Reader
nl_NL: STL-lezer

[ctx: description]
en: Makes it possible to read Wavefront OBJ files.
nl_NL: Maakt het mogelijk Wavefront OBJ-bestanden te lezen.

[ctx: name]
en: Wavefront OBJ Reader
nl_NL: Wavefront OBJ-lezer

[ctx: description]
en: Makes it possible to write Wavefront OBJ files.
nl_NL: Maakt het mogelijk Wavefront OBJ-bestanden te schrijven.

[ctx: name]
en: Wavefront OBJ Writer
nl_NL: Wavefront OBJ-schrijver

[ctx: description]
en: Provides support for writing STL files.
nl_NL: Biedt ondersteuning voor het schrijven van STL-bestanden.

[ctx: name]
en: STL Writer
nl_NL: STL-schrijver

[ctx: description]
en: Outputs log information to the console.
nl_NL: Voert logboekinformatie uit naar de console.

[ctx: name]
en: Console Logger
nl_NL: Consolelogger

[ctx: description]
en: Example tool to instruct people on how to create Uranium tools.
nl_NL: Voorbeeldgereedschap om gebruikers te tonen hoe Uranium-gereedschap wordt gemaakt.

[ctx: name]
en: Example Tool
nl_NL: Voorbeeldgereedschap

[ctx: description]
en: Example output device to instruct people on how to create Uranium output devices.
nl_NL: Voorbeelduitvoerapparaat om gebruikers te tonen hoe Uranium-uitvoerapparaten worden gemaakt.

[ctx: name]
en: Example Output Device
nl_NL: Voorbeelduitvoerapparaat

[ctx: description]
en: Checks for updates of the software.
nl_NL: Controleert of er updates zijn voor de software.

[ctx: name]
en: Update Checker
nl_NL: Updatecontrole

[ctx: description]
en: Example file reader to instruct people on how to create Uranium file readers.
nl_NL: Voorbeeldbestandslezer om gebruikers te tonen hoe Uranium-bestandslezers worden gemaakt.

[ctx: name]
en: Example File Reader
nl_NL: Voorbeeldbestandslezer

[ctx: description]
en: Enables saving to local files.
nl_NL: Maakt opslaan als lokaal bestand mogelijk.

[ctx: name]
en: Local File Output Device
nl_NL: Uitvoerapparaat voor lokaal bestand

[ctx: description]
en: Provides built-in setting containers that come with the installation of the application.
nl_NL: Deze optie biedt geïntegreerde instellingscontainers die samen met de toepassing worden geïnstalleerd.

[ctx: name]
en: Local Container Provider
nl_NL: Lokale containerprovider

[ctx: description]
en: Provides the Scale tool.
nl_NL: Biedt het Schaalgereedschap.

[ctx: name]
en: Scale Tool
nl_NL: Schaalgereedschap

[ctx: description]
en: Provides the Selection tool.
nl_NL: Biedt het Selectiegereedschap.

[ctx: name]
en: Selection Tool
nl_NL: Selectiegereedschap

[ctx: description]
en: Provides the Move tool.
nl_NL: Biedt het Verplaatsgereedschap.

[ctx: name]
en: Move Tool
nl_NL: Verplaatsgereedschap

[ctx: description]
en: Provides the tool to manipulate the camera.
nl_NL: Biedt het gereedschap waarmee u de camera kunt verplaatsen.

[ctx: name]
en: Camera Tool
nl_NL: Cameragereedschap

[ctx: description]
en: Provides the Rotate tool.
nl_NL: Biedt het Rotatiegereedschap.

[ctx: name]
en: Rotate Tool
nl_NL: Rotatiegereedschap

[ctx: description]
en: Provides the Mirror tool.
nl_NL: Biedt het Spiegelgereedschap.

[ctx: name]
en: Mirror Tool
nl_NL: Spiegelgereedschap
